Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Courtship Book Tag

13:41 Czarownica Bajeczna 1 Comments Category :

Witajcie!
Dziś przyszła pora na mój pierwszy TAG KSIĄŻKOWY. Nigdy nie planowałam co prawda robić tagów, ale zachęciła mnie do tego Abi z bloga Abigail Jailette ( Filmik Abi ), którą gorąco pozdrawiam, jeśli to czyta :) No więc do roboty :)


FAZA I: ZAUWAŻENIE

 Książka, którą kupiłam ze względu na okładkę

Taką książką zdecydowanie był zbiór opowiadań W śnieżną noc , ponieważ tak uroczą i tak bajeczną okładkę, aż żal było ją zostawić taką samotną na półce. Przeczytałam i zapraszam do recenzji powyżej.


FAZA II:  PIERWSZE WRAŻENIE

Czyli książka, którą kupiłem ze względu na opis.

Cóż tu dużo mówić... Rok temu mała Karolcia zawędrowała na bajeczną wyspę zwaną fantastyka i została oczarowana, i okładką, i przecudownym opisem z tyłu, a mowa tu o Czarownicy z Funtinel, Alberta Wassa. Jeszcze nie przeczytałam bo troszkę trudny język, ale jest ona na pierwszym miejscu na mojej liście na wakacje :).

FAZA III: SŁODKIE ROZMÓWKI

Książka z niesamowitym stylem pisania.


Wiele osób pewnie zacznie się śmiać, ale bardzo podobał mi się styl pisania w Romeo i Julia. Była to moja lektura, a mnie Szekspir kompletnie oczarował. Coś ze mną nie tak? Ktoś jeszcze podziela moją miłość? :D


FAZA IV: PIERWSZA RANDKA

Pierwszy tom serii, który sprawił że od razu chciałam sięgnąć po kolejne.

Do tej akurat kategorii mogłabym przyporządkować całą listę książek, ale tym mianem uhonoruję Miasto Kości, Cassandry Clare. Cóż z racji tego jak kończy się I tom nie mogłam sobie darować i musiałam przeczytać wszystkie części, by sprawdzić, czy, aby ktoś kogoś nie okłamał :D.

FAZA V: NOCNE ROZMOWY TELEFONICZNE

Książka przy której przetrwałam noc.


Och, nie... Pora się przyznać... No więc taką książką był Zmierzch, Stephanie Mayer, przy której siedziałam do bodajże 5:20 z latarką pod kołdrą. Tak teraz możecie śmiało heitować. Ale ja tak naprawdę jestem zadowolona, że przeczytałam wszystkie części po dwa razy (na usprawiedliwienie powiem, że miałam 12 lat :) ), bo gdyby nie on uważałabym pewnie w dalszym ciągu, że książki to strata czasu.
FAZA VI: ZAWSZE W MYŚLACH

Książka o której nie mogę przestać myśleć.


To kolejna kategoria, w której trudno mi wybrać jedną pozycję, więc wezmę trzy serie, a mianowicie The Lux (Jennifer Armentrout), Kroniki Białego Królika (Gena Schowalter) i Mara Dyer (Michelle Hodkin). Myślę o nich, bo żadnej z nich jeszcze nie przeczytałam ostatnich tomów!

FAZA VII: KONTAKT FIZYCZNY

Książka, którą kocham za towarzyszące mi przy niej uczucia.

Zdecydowanie Po Tamtej Stronie Ciebie i Mnie, Jess Rothenberg. Wiem, że sporo ludzi ma o niej mieszane opinie, ale jakby nie było ja przy tej książce odczuwałam tyle emocji ile jeszcze przy żadnej. Nie wiem może naprawdę jestem jakaś popsuta, czy coś, ale i tak serdecznie polecam.FAZA VIII: SPOTKANIE Z RODZICAMI

Czyli książka, którą chce polecić mojej rodzinie lub znajomym.

Wow. Chyba mam takich książek dość sporo, ale to też zależy komu polecam konkretnie, z jakimi upodobaniami jest dana osoba. Ale może Love, Rosie ? Jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, ale sama nie wiem :D FAZA IX: MYŚLENIE O PRZYSZŁOŚCI

Książka lub seria, która wiem że będę czytać wiele razy w przyszłości.

Na pewno przeczytam jeszcze wiele razy trylogię Mara Dyer (Michele Hodkin) , ale także Diabelskie Maszyny (Cassandra Clare) i wiele innych moich najukochańszych książek.Faza X: DZIELIMY SIĘ MIŁOŚCIĄ

 Czyli kogo tagujemy

Skoro to miłość, to nią akurat dzielić się powinniśmy ze Wszystkimi, więc taguje Wszystkich, którzy to czytają i nie ma wymówek! Czytasz? Piszesz w komentarzu lub dajesz link na Swojego bloga :) 
No i to tyle, niebawem recenzja (niespodzianka!) , a  co do serii Co Ty wiesz o książkach?! to przykro mi, ale nikt nie podaje mi tematów więc  cóż poradzę, że nie ma :/. Zapraszam do aktywności na moim blogu w postaci komentarzy, udostępnień, czy +1. Tymczasem ja się żegnam Cześć! ;) 


RELATED POSTS

1 komentarze

  1. Fajny blog, będę wpadać. I zapraszam do mnie . http://niezbednikksiazkomaniaczki.blogspot.com/2015/05/courtship-book-tag_9.html

    OdpowiedzUsuń